На інавгурацію Путіна запросили понад 3 тис. осіб

7 Травня 2012, 08:39

Церемонія відбудеться в понеділок о 12.00 у Великому Кремлівському палаці.

«На церемонію інавгурації запрошено близько трьох тисяч чоловік. Серед них – члени уряду Російської Федерації, депутати Держдуми, члени Ради Федерації, судді Конституційного суду, представники інших федеральних органів державної влади», – йдеться в релізі.

На заході також будуть присутні довірені особи та представники виборчого штабу Путіна, інші кандидати, що брали участь в президентських виборах 2012 року, глави дипломатичних місій, представники духовенства, діячі науки, культури і мистецтва, інші громадські діячі.

Церемонія розпочнеться з прощання чинного президента Дмітрія Мєдвєдєва з Президентським полком на Соборній площі Кремля.

Складення президентської присяги відбудеться в Андріївському залі Великого Кремлівського палацу, де Мєдвєдєв передасть Путіну символ президентської влади. Новий глава держави принесе президентську присягу, після чого голова Конституційного суду Росії Валерій Зорькін оголосить про вступ Путіна на посаду президента.

Далі Путіну, як верховному головнокомандувачу збройними силами Росії, буде передано управління стратегічними ядерними силами країни.

Після закінчення церемонії у Великому Кремлівському палаці на Соборній площі відбудеться представлення Президентського полку (який в цей день святкуватиме 76-у річницю з дня утворення) новому президенту з нагоди вступу його на посаду.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович планує взяти участь у неформальному саміті глав держав СНД, який пройде в Москві 15 травня. Україну на інавгурації представлятиме посол України в РФ Володимир Єльченко.

Як відомо, за результатами виборів президента РФ 4 березня Владімір Путін отримав 63,60% голосів. Лідер Комуністичної партії РФ Гєннадій Зюганов на виборах набрав 17,18% голосів, Міхаїл Прохоров – 7,98%, голова Ліберально-демократичної партії Владімір Жиріновскій – 6,22%, лідер «Справедливої Росії» Сергєй Міронов – 3,85% голосів.