На Євро-2012 вже хочуть потрапити два мільйони людей

12 Березня 2011, 14:17

"Через десять днів після початку продажу квитків на матчі чемпіонату Європи, який пройде в Україні й Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року, заявки на їх придбання надіслали більш як два мільйони уболівальників із усього світу", – сказано в ньому.

На сайті УЄФА зареєструвалося приблизно 700 тис. уболівальників з 178 країн, а попит на квитки вже перевищив пропозицію на 28 з 31 матчу турніру, у зв'язку із чим у квітні буде проведена лотерея, яка визначить власників квитків на матчі підвищеного попиту.

При цьому залишаються вільними кілька сотень квитків на три матчі групи D, у яких не бере участь збірна України, 2 з яких пройдуть у Києві й 1 – у Донецьку.

Заявки жителів України й Польщі становили приблизно 90% від загальної кількості заявок.

Значний інтерес проявляють також уболівальники з Німеччини (3,3% заявок) і Росії (1,9%).

При цьому УЄФА підкреслює, що дуже популярним виявився пакет "Мій стадіон": у Києві й Варшаві попит уже перевищує пропозицію.

Високий попит також у категорії квитків "Разом з командою" для збірних Німеччини, Нідерландів, Польщі, Росії, Іспанії й України.

При цьому організація нагадує, що дата подачі заявки в рамках строку з 1 березня по 1 квітня не має значення й всі заявки за цей період на однакових правах візьмуть участь у лотереї.

Нагадаємо, 1 березня УЄФА почав прийом замовлень на купівлю квитків на ЧЄ-2012 з футболу.

Союз продає не більш як 4 квитки на матч в одні рук.

Лотерея УЄФА, яка визначить щасливчиків, що отримають право на викуп квитків на матчі Євро-2012, відбудеться в 93 етапи і на додачу в закритому режимі.