На громадських слуханнях місцеві мешканці проголосували проти будівництва на Героїв Дніпра в Києві

29 Вересня 2016, 22:21

На громадських слуханнях у четвер кілька сотень мешканців Оболоні проголосували проти будівництва торговельно-розважального центру над станцією метро Героїв Дніпра. Про це повідомляє Укрінформ.

"Ми зараз оформили нову ініціативну групу, буде складений протокол, згідно з яким всі, крім однієї людини, проголосували проти будівництва на Героїв Дніпра, і це буде офіційно оформлено і підписано всіма членами ініціативної групи. Тут проголосували проти будівництва понад 300 людей", – зазначила представник ініціативної групи, яка виступає проти будівництва на Героїв Дніпра, Оксана Карпенко.

На громадські слухання у четвер під стінами 170 школи на вулиці Північній, 8 зібралися як мешканці Оболоні, так і представники влади від Оболонської райдержадміністрації, метрополітену, а також депутати Київради та деякі народні депутати.

Громадські слухання почалися із запізненням через те, що для проведення заходу було надано мале приміщення у актовому залі школи, тому було прийнято рішення провести слухання на вулиці перед школою.

За словами активістів, дані голосування будуть передані до КМДА для опрацювання.

Як повідомлялося, 8 вересня на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv", було пошкоджене склепіння. Метрополітен відремонтував пошкодження і заявив, що воно не несе загрози пасажирам. На сайті Київради заєстрували петицію з вимогою негайно зупинити будівництво. Увечері 12 вересня кілька сотень активістів перекрили дорогу біля станції з вимогою негайно припинити будівництво. Акція тривала кілька годин, її учасники пообіцяли збиратися на цьому місці кожного вечора. поки їхні вимоги не виконають.

13 вересня у КМДА заявили, що представникам міської влади, ініціативній групі та замовнику будівництва вдалося досягти порозуміння. Сторони зобов'язали замовника будівництва повести експертизу щодо шкідливості будівництва та призначили на 29 вересня громадські слухання щодо забудови.

27 вереся на платформі станції знову з'явилася тріщина, у метрополітені запевнили, що небезпеки для пасажирів немає.