На довиборах в Івано-Франківську облраду перемогли представники “Свободи”, “Батьківщини” і УРП

28 Січня 2013, 10:33

Так, за попередніми підрахунками, 100% голосів на всіх виборчих дільницях в трьох одномандатних мажоритарних виборчих округах перемогли представники "Свободи" Іван Харук (округ № 43, Івано-Франківськ), "Батьківщини" – Іван Угрин (округ № 36, Снятин) і УРП Володимир Грабовецький (округ № 25, Надвірна).

Як повідомив голова Івано-Франківської обласної виборчої комісії Олег Пилип'юк, всі вони перемогли із значним відривом від своїх конкурентів.

Явка виборців на проміжні вибори до облради в окрузі № 43 (Івано-Франківськ) склала 13,4% від загальної кількості виборців, внесених до списків для голосування, в окрузі № 25 (Надвірна) – 25,15%, в окрузі № 36 (Снятин) – 56,13%.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області 27 січня у трьох мажоритарних округах пройшли проміжні вибори до облради замість депутатів облради, обраних до Верховної Ради (Юрія Дерев’янка, Василя Гладія та Олександра Сича).

Івано-Франківський облвиборчком зареєстрував 23 кандидати в депутати на проміжних виборах до облради за трьома мажоритарними виборчими округами – № 25, 36 і 43.

Раніше міськвиборчком заявляв, що в Івано-Франківську проміжні вибори до облради під загрозою зриву через відсутність фінансування.

В Івано-Франківській облраді 114 депутатів.

96