На цей раз мітингувальників було більше (близько 400), і вони представляли саме ті населені пункти, які безпосередньо межують із зонами видобутку горезвісних копалин.
За словами однієї з учасниць акції, Євгенії, у населених пунктах поряд зі Слов'янськом істотно погіршились екологічні умови.
"Мало того, що рівень води у криницях упав, так і пити її стало неможливо – після вживання сильно болить живіт у дорослих і дітей", – розповіла жінка.
За твердженнями мешканців зон видобутку сланцевого газу, вся виробітка, разом з хімікатами не утилізується, як то їм обіцяли чиновники, а стікають в довколишні водоймища.
Мітингувальники стверджують, що будуть звертатися до Віктора Януковича, щоб той безпосередньо розібрався в ситуації. Лист до Адміністрації президента з сотнями підписів мешканців Донецької області буде направлено найближчим часом.
Як повідомлялось, раніше на Донеччині та на Харьківщині відбулася низка протестів проти видобутку сланцевого газу.
Shell заявляла, що видобуток нетрадиційного газу на території Харківської та Донецької областей не спричинить забруднення грунтових вод.
Згодом віце-президент компанії Shell в Україні Грехем Тайлі заявив, що видобуток газу не розпочнеться доти, доки не будуть проведені екологічні дослідження.
Нагадаємо, 24 січня у Давосі було підписано угоду між компанією Shell і "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській ділянці в Харківській і Донецькій областях.