На Донеччині запускають нове українське радіо

29 Червня 2016, 21:21

Регіональна філія Національної телекомпанії України 1 липня запускає радіостанцію «Голос Донбасу». Про це повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо.

Згідно з повідомленням, обласне радіо на Донеччині не працювало понад два роки, відтоді, як його потужності були захоплено бойовиками. Через низку проблем до цього часу відновити мовлення не вдавалось, проте зараз спільні зусилля Держкомтелерадіо, Міністерства інформаційної політики та Національної телекомпанії України дали змогу довести справу до кінця.

«Головне те, що нарешті ми маємо змогу відновити радіомовлення. Так, не всі перепони подолано – одразу вийти на повноцінне FM-мовлення не вдається, і ми змушені починати на ультракоротких хвилях. Проте, ми сповнені оптимізму. Упевнений, що вже найближчим часом вся область зможе почути позивні «Голосу Донбасу» і в FM-діапазоні», – розповів виконавчий директор Донецької філії НТКУ Віктор Підлісний.

Радіостанція «Голос Донбасу» працюватиме в ефірі цілодобово. Вже з 1 липня на її хвилях можна буде почути свіжі новини від спецкорів з різних куточків області, які оновлюватимуться щогодини, інформаційно-аналітичні програми про життя в Донецькій області, бесіди з цікавими людьми, музичні програми тощо.

Слухати оновлене обласне радіо першим часом можна буде на частоті 67,34 МГц, а також на сайті www.dotb.dn.ua.

Нагадаємо, раніше відновило телевізійне мовлення обласне телебачення (тепер Донецька філія НТКУ). З 27 лютого 2015 року в ефірі Донецької області працює телеканал «До ТеБе».

Крім того, на Донеччині працює військове радіо «АрміяFM».