На Донеччині заочно засудили так званого главу “МНС ДНР”

29 Листопада 2019, 09:59

Суд у Донецькій області заочно виніс вирок так званому “міністру з надзвичайних ситуацій ДНР” Олексію Кострубицькому, засудивши його до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

 

“За публічного обвинувачення прокуратури Донецької області Костянтинівський міськрайонний суд оголосив заочний вирок мешканцю м. Донецька, який співпрацював з бойовиками терористичної організації «ДНР», за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України, призначивши покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна”, – йдеться у повідомленні.

 

За матеріалами слідства, колишній працівник органів МНС України зрадив присязі та у 2014 році перейшов на бік терористів та був призначений на посаду так званого “міністра у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійного лиха ДНР”.

 

Весь цей час він співпрацював з бойовиками, видавав накази щодо діяльності установ і організацій, які перебувають у нього в підпорядкуванні, та вчиняв інші дії, направлені на порушення конституційних прав громадян України, що проживають на тимчасово окупованій території Донецької області, розповіли в прокуратурі.

 

Зазначений посадовець, Олексій Кострубицький, перебуває на непідконтрольній території Донеччини, він оголошений в розшук.

 

Як повідомлялося, у Луганській області засудили до восьми років позбавлення волі чоловіка, який передавав проросійським бойовикам терористичної організації "ЛНР" розвідувальну інформацію про українських військових.