На Донеччині за співпрацю з терористами “ДНР” засудили вісьмох неповнолітніх

30 Березня 2016, 16:58

Упродовж 2015 року на Донеччині засудили вісьмох підлітків, які вступили до лав «ДНР». Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

Згідно з повідомленням, підлітки систематично виконували покладені на них обов’язки щодо протидії та перешкоджання виконанню службових обов’язків працвниками правоохоронних органів України і військовослужбовцями Збройних сил України, задіяними у проведенні АТО. Крім того, неповнолітні охороняли захоплені бойовиками будівлі та прилеглі до них території, чергували на блок-постах.

Читайте також: На блокпості "ДНР" під Широкиним чергують неповнолітні зі зброєю – ОБСЄ

«Усім неповнолітнім призначені покарання, необхідні й достатні для їх виправлення та попередження нових злочинів. На теперішній час на стадії досудового розслідування і судового розгляду перебуває ще 9 кримінальних проваджень вказаної категорії стосовно неповнолітніх осіб», – додали в прокуратурі.

Також у повідомленні наголошується, що більшість з цих підлітків добровільно вийшли з незаконних збройних формувань, з’явилися до правоохоронних органів із зізнанням, щиро розкаялися та активно сприяли розкриттю злочинів.

«За таких обставин вони можуть бути звільнені судами від кримінальної відповідальності», – запевнили в прес-службі.

Нагадаємо, на Луганщині місцевого жителя посадили на 15 років за теракт на блокпосту ЗСУ.