На Донеччині суд заарештував двох підозрюваних у причетності до отруєння людей сурогатним алкоголем

1 Жовтня 2016, 16:35

Прокуратура Донецької області заявляє, що Краматорський міський суд 30 вересня обрав двом людям, яких підозрюють у причетності до отруєння сурогатами алкоголю й загибелі людей у місті Лиман, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Як повідомляє прес-служба відомства, суд заарештував їх строком на 60 діб.

У прокуратурі Донеччини нагадують, що 27 вересня в Лимані п’ять людей померли внаслідок отруєння сурогатами алкоголю, попередня причина – отруєння метиловим спиртом.

«Особу продавця встановили та затримали. Контрафактну алкогольну продукцію він зберігав у підвалі власного будинку. Під час обшуків вилучено понад 120 літрів підробної горілки та коньяку. Затриманий розповів, що придбавав їх у 39-річної жительки міста Ізюм Харківській області без будь-яких документів та ліцензій, яку теж заарештували», – повідомляють у прокуратурі.

За даними відомства, суд взяв чоловіка під варту з можливістю внесення застави у сумі 35 тисяч гривень, жінку – без альтернативи внесення застави.

Нагадаємо, на Миколаївщині податкова міліція затримала реалізатора фальсифікованого алкоголю, який призвів до смерті п'яти людей.

Крім того, у Харківській області правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де продавався неякісний алкоголь. Прокуратура Харківщини встановила особу виробника сурогатного алкоголю та затримала його. У нього вилучили понад чотири тони технічного спирту і обладнання для виготовлення сурогату. Зараз правоохоронці намагаються встановити місця продажу фальсифікованої продукції, яку встигли розповсюдити по Україні.