На Донеччині поліції здався командир мінометного розрахунку бойовиків

6 Квітня 2018, 13:21

У Бахмутському районі (Донецька область) правоохоронцям здався житель Слов'янська, який був командиром мінометного розрахунку бойовиків. Про це в п'ятницю, 6 квітня, повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

 

"Житель Слов’янська перебував на посаді командира мінометного розрахунку, однак займався ремонтними роботами у військовій частині. Про шанс звільнитися від кримінальної відповідальності найманець дізнався зі ЗМІ, прочитавши про своїх "колег", які добровільно здалися українській поліції", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що 23-річний чоловік вступив у ряди терористів в 2015 році.

 

"Найманець поїхав в окуповане Єнакієве, де його призначили на посаду командира мінометного розрахунку. За словами бойовика, він займався у військовій частині ремонтом електрики, господарськими справами", – заявили правоохоронці.

 

Згідно з повідомленням, уже через півроку чоловік розчарувався в ідеях так званої "ДНР",

 

"Ватажки займаються мародерством та зайняті лише своїм матеріальним становищем, а на рядових солдат та мирних мешканців їм байдуже", – розповів колишній учасник незаконних збройних формувань.

 

Так, правоохоронці за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) ККУ.

 

"Тільки після того, як пройде ретельна перевірка та матеріали справи будуть направлені до суду, чоловіка може бути звільнено від кримінальної відповідальності", – додали в прес-службі поліції.

 

Як повідомлялося 29 березня, у Бахмутському районі (Донецька область) правоохоронцям здався громадянин Росії, який воював на боці бойовиків на Донбасі в 2014 році.