На Донеччині поліцейські вилучили в реалізатора 100 л сурогатного алкоголю, від якого померли п’ятеро людей

27 Вересня 2016, 14:15

У Лимані на Донеччині кількість постраждалих від отруєння сурогатним алкоголем зросла до трьох, п’ятеро людей померли. Про це повідомили в прес-службі донецької поліції.

Поліцейські виявили місце реалізації фальсифікату, під час обшуку вилучили близько 100 л сурогатних напоїв: 50 л коньяку та 50 л горілки.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановлюють покупців напою, аби врятувати життя.

Як повідомлялося, у Лимані Донецької області п’ятеро людей померли від отруєння саморобним коньяком. Встановлено, що товар був привезений з Ізюма Харківської області.

Зазначимо, на Харківщині протягом останніх днів внаслідок отруєння алкоголем померли 18 осіб, ще 21 людина перебуває у лікарнях. Правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де продавався неякісний алкоголь. Отруєння охопило три райони області – Харківський, Вовчанський та Ізюмський. У прокуратурі повідомили, що загиблі на Харківщині вживали горілку марки "Пшенична" виробництва підприємства "Олександрія".