На Донбасі запустили систему протидії антиукраїнському мовленню

19 Квітня 2018, 17:24

У зоні проведення антитерористичної операції запустили систему протидії антиукраїнському мовленню, в ході якої заблоковано понад 40 телеканалів Російської Федерації та бойовиків. Про це заявив керівник Державної служби спеціального зв'язку Леонід Євдоченко під час доповіді Петру Порошенку в рамках проведення воєнного кабінету Ради національної безпеки та оборони.

 

«Доповідаю з території проведення АТО про створення системи протидії антиукраїнському мовленню. Система створена на виконання ваших (президентських) рішень і відповідних доручень РНБО з огляду на обумовленість протидії російській інформаційній агресії в зоні проведення АТО», – заявив Євдоченко.

За його словами, система створена на основі вітчизняних технічних рішень і під час перевірок в реальних умовах спрацювала позитивно.

 

"Обладнання системи включено і налаштовано вздовж лінії розмежування в зоні АТО. Система вибірково блокує аналогові та цифрові телевізійні сигнали, які розповсюджуються на території АТО з боку тимчасово окупованих Луганської та Донецької областей", – зауважив Євдоченко.

 

Він додав, що система блокуватиме понад 40 російських та каналів окупаційних адміністрацій на території АТО.

 

Як повідомлялось, президент України Петро Порошенко разом із секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим найближчим часом відвідають Донецьку і Луганську області. Під час поїздки перевірять якість трансляції сигналів українських мовників у зоні АТО.