На Донбасі з лав бойовиків утекли озброєні дезертири з краденими російськими паспортами – розвідка

14 Серпня 2016, 13:32

Українська розвідка встановила, що на окупованому Донбасі 11 серпня самовільно залишили передові позиції зі зброєю двоє військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони.

Зазначається, що дезертири  завчасно заволоділи особистими речами та документами поранених спів службовців, у тому числі паспортом громадянина Росії Скобєлєва Анатолія Ніколаєвіча, виданим УВС Калінінського району міста Челябінськ.

Також зазначається, що 12 серпня передові позиції 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ самовільно залишили шестеро військовослужбовців, з них троє – зі зброєю.

«Озброєні дезертири здійснили пограбування фінансової частини, а також відділу кадрів полку та викрали у т.ч. паспорти громадян Росії, які використовувались в якості документів прикриття кадровими офіцерами ЗС РФ», – повідомили в розвідці.

Нагадаємо, також розвідка повідомляла, що протягом 13 серпня на Донбасі загинули троє та отримали поранення семеро російських військовослужбовців, які воювали на боці терористів.