На Донбасі в бойовиків забирають документи, які можуть вказати на їхнє російське громадянство – розвідка

7 Березня 2018, 15:00

На окупованих територіях Донбасу російське окупаційне командування вилучає в найманців так званих "армійських корпусів" документи, які можуть вказувати на їхнє російське громадянство або належність до Збройних сил РФ. Про це в середу, 7 березня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Командуванням окупаційних військ вживаються додаткові заходи, спрямовані на приховування російської військової присутності на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, у т.ч. з метою недопущення документального підтвердження російського громадянства військовослужбовців, які можуть потрапити в полон або перейти на бік українських силових структур", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, відповідні дії пов'язані з інцидентом щодо взяття в полон росіянина Ніколая Покусаєва.

 

"За наказом російського командування у військовослужбовців з’єднань і частин т.зв. 1 та 2 АК, які мають громадянство РФ, в авральному порядку вилучаються будь-які документи, які можуть вказувати на їх російське громадянство або належність до ЗС РФ", – додали в розвідці.

 

Як повідомлялося 4 березня, у зоні АТО військові Збройних сил України затримали бойовика з паспортом Росії та "тимчасовим посвідченням" так званої "ДНР".