На Донбасі окупанти застосовують новітні зразки озброєння – ООС

13 Травня 2018, 16:49

Російсько-терористичні війська на Донбасі застосовують новітні зразки озброєння. Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил.

 

Варто зазначити, що інформацію про новітні зразки озброєння надали бійці окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ, що тримають позиції поблизу Маріуполя.

 

За даними штабу, кілька днів тому позиції українських військових було обстріляно новітніми реактивними снарядами. Вони мали посилене фугасне начиння та залишили за собою великі вирви. Усі уламки після даного обстрілу військовослужбовці ретельно позбирали та віддали в спеціалізовану лабораторію для проведення відповідних експертиз.

 

"Ми виявили хвостовики ракет не притаманні звичайним боєприпасам. На відміну від радянських зразків, які раніше використовували російсько-окупаційні війська, ці хвостовики мали зовсім інший вигляд та кріплення. Також знайшли уламки з відповідним маркуванням. Все задокументовано та передано до спеціальних структур Міністерства оборони України", – розповів військовий.

 

Окрім цього, в прес-службі ООС зазначили, що бойовики проводять масове мінування забороненими боєприпасами української землі, не оминаючи й "сіру зону".

 

Нагадаємо, 11 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил активні бойові дії тривали на всіх напрямках.

 

Бойовики 50 разів порушували Мінські домовленості, з них 19 разів із застосуванням важкого озброєння. Окупанти вкотре, в порушення норм Міжнародного гуманітарного права, близько 20.00 11 травня обстріляли із 120-мм мінометів населений пункт Зайцеве.