На Донбасі бойовики посилюють передові позиції після ліквідації Захарченка – розвідка

4 Вересня 2018, 13:52

Командування російсько-окупаційних військ суттєво посилило боєздатність передових підрозділів на Донбасі в зв’язку з вбивством ватажка терористичного угрупування "ДНР" Олександра Захарченка. Про це у вівторок, 4 вересня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Командування російських окупаційних військ під виглядом забезпечення бойової готовності з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ у зв’язку з вбивством ватажка терористичного угрупування О.Захарченка, суттєво посилило боєздатність передових підрозділів", – йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, за даними розвідки, мінометні та артилерійські батареї окупантів зайняли раніше обладнані бойові позиції та провели тренування по управлінню вогнем чергових розрахунків. Крім того, вздовж лінії розмежування бойовики додатково мінували ділянки місцевості, а також новоприбулі снайперські підрозділи зайняли позиції.

 

"Так звані військовослужбовці передових підрозділів російсько-окупаційних військ проявляють невдоволення діями командування, побоюючись зростання кількості втрат внаслідок підриву на встановлених ними ж додаткових мінних полях в авральному порядку, та провокування контрснайперських заходів у відповідь, на зростання інтенсивності обстрілів позицій Об’єднаних сил прибулими снайперами з числа окупаційних військ", – зазначається в повідомленні.

 

У МОУ додали, що в зв’язку з цим російське командування інтенсивно нав’язує інформацію про нібито приготування Об’єднаних сил до активізації бойових дій.

 

"Водночас серед т.зв. військовослужбовців противника з метою запобігання зниження рівня морально-психологічного стану та недопущення масового самовільного залишення частин, посилено проводяться виховні заходи із залученням офіцерів Головного воєнно-політичного управління МО РФ, яке було створено 30 липня ц.р", – додали у відомстві.

 

Читайте також: Вбивство Захарченка. Що вдалося з'ясувати про загибель ватажка бойовиків ОРДО

 

Нагадаємо, 1 вересня глава МЗС Російської Федерації Сєргєй Лавров повідомив, що після загибелі ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка зустріч лідерів "нормандського формату" найближчим часом неможлива. 

 

 31 серпня у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко.