На Донбасі бойовик стріляв у підлітків, є поранений – розвідка

31 Березня 2017, 11:17

Російські найманці на Донбасі обстріляли групу місцевих підлітків, у результаті чого одна людина отримала поранення. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України у п'ятницю, 31 березня.

Зазначається, що російські військовослужбовці зі складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійського корпусу збройних сил РФ продовжують скоювати злочини і безчинства стосовно цивільного населення. 

За даними розвідників, проводиться розслідування за фактом обстрілу військовослужбовцем 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 армійського корпусу групи місцевих підлітків поблизу полігону і поранення одного з них.

Раніше розвідники повідомляли, що терористи в "ДНР", через виявлені російськими кураторами недоліки , в авральному порядку дообладнують передові позиції за допомогою курсантів так званого "Донецького вищого загальновійськового училища".

Як повідомлялося 24 березня, на Донбасі російські військові розкрадають обладнання підприємств для здачі на металобрухт. За даними ГУР МО, демонтажем займаються на шахті у місті Торез.