На Дніпропетровщині затримали завідувача відділенням лікарні, який отримав від пенсіонера хабар 17 тис. грн

19 Жовтня 2015, 11:08

На Дніпропетровщині під час отримання хабара було затримано завідувача відділенням одного з медичних закладів. Про це повідомила прес-служба облуправління МВС.

Як зазначається, зловмисник вимагав та отримував неправомірну вигоду від пацієнтів за госпіталізацію, перебування на стаціонарі з покращеними умовами, підготовку та проведення операцій без черги.

«16 жовтня працівниками управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області вищевказану посадову особу було затримано під час отримання від пенсіонера неправомірної вигоди у сумі 17 000 гривень», – йдеться в повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою ) Кримінального кодексу України.

Відповідальність за вищевказане кримінальне правопорушення передбачає позбавлення волі на строк на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Як повідомлялося, на Київщині посадовця МВС затримали на хабарі $4 тисячі.

Також нагадаємо, на Дніпропетровщині затримали чиновника сільради, який вимагав від підприємця 300 тис. грн.