На Дніпропетровщині затопило наметове містечко військових

24 Лютого 2017, 11:36

У місті Черкаському у Дніпропетровській області затопило польовий табір військових, через що бійців 53-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України відселили з наметів до казарм, повідомили у прес-службі Мінітерства оборони України у п'ятницю, 24 лютого.  

"Через різке потепління та опади сталося підтоплення польового табору, в якому розмістилися військовослужбовці 53-ї омбр. Наразі для ліквідації підтоплення залучена спецтехніка. Протягом трьох діб з території наметового містечка відкачується по 160 кубічних метрів води на день, тривають інженерні роботи", – йдеться у повідомленні.

Як пише прес-служба, підтоплення не завадить проведенню практичного етапу бойового залагодження, запланованого на найближчі дні, під час якого буде відпрацьовано взаємодію між механізованими підрозділами 53-ї омбр.

Нагадаємо, Державна служба з надзвичайних ситуацій України попередила про підвищення рівня води у зв’язку з потеплiнням та опадами. 

Як повідомлялося, у Коломиї на Івано-Франківщині у четвер, 23 лютого, у військовій частині згоріло наметове містечко. Вогонь знищив 15 польових наметів на 50 місць, кілька людей отримали опіки.