На Дніпропетровщині викрили посадовця-махінатора, який нажився на соціальній рекламі

3 Грудня 2015, 10:32

На Дніпропетровщині викрили посадовця, який підозрюється у розкраданні бюджетних коштів. Про це повідомило облуправління Нацполіції.

Як зазначається, комунальне підприємство отримало від держустанови заявку на розміщення соціальної реклами. Його директор в десятки разів збільшив кількість замовлення та отримав понад 200 тисяч гривень з місцевого бюджету на розповсюдження соціальних матеріалів. Посадовця обґрунтовано підозрюють у підробці документів та розтраті бюджетних коштів.

За фактом розтрати бюджетних коштів службовими особа комунального підприємства міськради та внесення ними завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів було розпочато кримінальне провадження.

У рамках розслідування працівники Управління захисту економіки встановили, що підприємство отримало замовлення на розміщення 69 сюжетів соціальної реклами. Замовником виступало управління обласної адміністрації. Цей факт підтверджується відповідними документами.

«Аби збільшити суму виділених на це бюджетних коштів директор вдався до махінацій. Керівник комунального підприємства підробив документи, вказуючи реквізити фіктивного товариства. За умовами договору дана компанія повинна поставити та розмістити не 69, а 453 рекламні сюжети. З місцевого бюджету на рахунок організації перераховані понад 200 тисяч гривень за отримані послуги», – йдеться в повідомленні.

Посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

За дані правопорушення чинним законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі до 8-ми років з правом обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років.

Як повідомлялосяполіція виявила розкрадання трьох мільйонів бюджетних коштів чиновниками Іллічівського порту.