На Дніпропетровщині український військовий отримав понад три роки в’язниці за дезертирство

27 Листопада 2017, 14:11

У Дніпропетровській області Новомосковський міський районним суд ухвалив рішенні щодо українського військового та позбавив його волі на три роки і три місці через дезертирство.  Про це в понеділок, 27 листопада, повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України.

"Вказаного солдата судом визнано винним у тому, що він на початку травня 2017 року з метою тимчасово ухилитися від проходження військової служби самовільно залишив військову частину та продовжував незаконно перебувати поза її межами більше 4 місяців", – йдеться в повідомленні.

Так, військового звинуватили у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини) КК України.

"При призначенні покарання суд урахував щире каяття обвинуваченого, а також той факт, що вказаний солдат, так і не ставши на шлях виправлення, вдруге вчинив злочин, пов'язаний з ухиленням від військової служби", – додали в прес-службі.

Нагадаємо, у Луганській області біля міста Щастя група оперативного реагування військової комендатури спільно з працівниками Нацполіці затримала 3 листопада військовослужбовця-дезертира.