На Дніпропетровщині суд заборонив опозиції інформувати громадян про політику Януковича

30 Жовтня 2011, 13:35

Згідно з законодавством, Нікопольська міська організація партії «Фронт Змін» повідомила міськвиконком про розміщення інформаційного намету з метою розповсюдження інформації про діяльність та пропагування ідей, мети діяльності політичної партії «Фронт Змін». – відповідно до ст. 34 Конституції України, якою кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Проте 29 жовтня Дніпропетровський окружний адмінсуд прийняв рішення заборонити акцію.

«29 жовтня представник міськвиконкому вручив мені рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду про обмеження права на мирне зібрання та заборону Нікопольській міській організації «Фронту Змін» встановлення інформаційних наметів і проведення акції «Україна проти Януковича», – повідомив голова Нікопольського «Фронту Змін» Олег Кириченко.

Таким чином влада Нікополя намагається перешкодити проведенню у місті акції «Україна проти Януковича».

«Фронт Змін» подаватиме апеляцію на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду й надалі буде відстоювати права громадян України на вільне волевиявлення.

Як повідомлялось, на Луганщині міліція затримує активістів «Фронту Змін» за листівки проти Януковича. Міліціонери стверджують, що в області заборонено розвішувати такі листівки, і погрожує активістам, що ними займеться СБУ. Про це повідомляє прес-служба партії «Фронт змін».

Раніше, 19 жовтня у Сімферополі міліція також затримали активістів «Фронту Змін», які інформували громадян про всеукраїнську акцію «Україна проти Януковича!».

Всеукраїнська акція «Україна проти Януковича!» почалася 12 жовтня.

Нагадаємо, під час суду над Юлією Тимошенко адміністративний суд Дніпропетровщини заборонив місцевій організації партії «Батьківщина» виставляти пікети, обґрунтувавши своє рішення суд «загрозою національній безпеці».