На дільниці у Варшаві вже проголосувало 423 особи

21 Липня 2019, 11:52

На виборчій дільниці у Варшаві станом на 11:00 ранку за київським часом проголосувало 423 особи. Про це в  зазначив голова дільничної виборчої комісії у Варшаві Олександр Пустовий.

 

Так, загалом, на виборах до Верховної Ради України у польській столиці явка очікується вдвічі меншою, ніж під час другого туру президентських виборів в Україні.

 

 

“Зараз багато студентів перебуває на канікулах в Україні, а сезонні робітники, в основному, працюють поза містами. Тому, очікуємо, що явка на виборах у Варшаві зараз буде удвічі меншою”, – зазначив Пустовий.

 

 

Крім того, він повідомив, що дільниця у Варшаві відкрилася вчасно. Перед її відкриттям усі члени комісії на балконі посольства України в РП виконали гімн України разом з тими, хто прийшов проголосувати з самого ранку.

 

 

Зокрема, станом на 11:00 ранку за київським часом тут проголосували 423 особи.

 

 

Зазначається, що на виборчій дільниці у Варшаві до списків виборців включено 19 тис. 404 особи. При цьому, між другим туром президентських виборів та парламентськими виборами у списки було внесено ще 800 осіб.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 липня, відбувається голосування на позачергових виборах народних депутатів України.

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбувається голосування на дострокових парламентських виборах.