На ділянці Петрівське-Богданівка почалося розмінування

13 Листопада 2019, 12:56

У середу, 13 листопада, на ділянці розведення в районі Петрівського і Богданівки Донецької області розпочалася практична фаза розмінування території. Про це повідомив начальник прес-центру штабу операції Об'єднаних сил Андрій Агеєв у коментарі УНІАН.

 

«Сьогодні о 12.00 розпочалася практична фаза розмінування на ділянці №3 в районі населених пунктів Богданівка і Петрівське», – сказав Агеєв.

 

Він уточнив, що це дзеркальний процес.

 

«Відповідно до підтвердження ОБСЄ заходи з розмінування відбуваються дзеркально. Вони запевняють, що противник з того боку так само проводить відповідні заходи з розмінування своєї частини ділянки», – підкреслив Агеєв.

 

За затвердженим планом графіку розведення, ухваленим 1 жовтня у Мінську на засіданні робочої підгрупи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи, безпосередньо на розмінування дається до семи діб.

 

Нагадаємо, 12 листопада на цій ділянці було завершено практичний етап дзеркального процесу розведення особового складу та озброєння. Тактичне положення змінили 48 військовослужбовців ЗСУ.

 

Водночас на ділянці розведення №1 (Станиця Луганська) завершено формування бетонної опори для водовідвідної системи. Окрім того, тривають бетонні роботи щодо з'єднання металічного прольоту мосту з основною конструкцією. На ділянці розведення №2 (Золоте-4 Луганської області) тривають заходи з синхронного і дзеркального демонтажу визначених фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення. Практична їх фаза, за графіком, триватиме до 25 листопада.