На Чонгарі помер учасник блокади Криму

2 Грудня 2015, 12:16

Один з учасників блокади Криму Віталій Тікунов з позивним "Одуван" в ніч на 2 грудня помер від серцевого нападу на блокпосту "Чонгар". Про це у своєму Facebook написала начальник медичного управління та реабілітації бійців "Правого сектора" Яна Зінкевич.

"Сьогодні вночі на блокпосту Чонгар від серцевого нападу помер боєць ДУК Тікунов Віталій Валерійович, псевдо Одуван (Кок) 1968 року народження з міста Запоріжжя", – написала вона.

 

Нажаль у нас сумні новини!Сьогодні вночі на блокпосту Чонгар від серцевого нападу помер бієць ДУК Тікунов Віталій Валерійович, псевдо Одуван (Кок) 1968 року народження з міста Запоріжжя. Вічна пам'ять!

Posted by Яна Зінкевич on 1 декабря 2015 г.

Спікер 13-го батальйону ДУК "Правого сектора" Олексій Бик уточнив, що в учасника блокади від ПС і раніше були проблеми з серцем.

"У нього і раніше були ці проблеми, але він все одно поїхав на блокаду, і загинув на цьому фронті", – зазначив він.

 

Вночі помер друг Одуван. Уві сні. Лікарі сказали – серце. В нього і раніше були ці проблеми, але він все одно поїхав на блокаду, і загинув на цьому фронті. Вічна пам'ять.

Posted by Бик Олексій on 1 декабря 2015 г.

Як повідомлялося, кримські татари і активісти 20 вересня о 12:00 розпочали акцію з "продовольчої блокади" Криму, яка полягає в недопущенні вантажного транспорту на півострів. 

Крім того, 22 листопада Крим повністю відключили від постачання електроенергії з боку України.