На Чонгарі почали тестову трансляцію телеканалів на Крим

17 Серпня 2017, 10:42

На РТС Чонгар у Херсонській області у тестовому режимі розпочато тестову трансляцію українських телеканалів на окупований Крим. Про це 17 серпня повідомив на своїй сторінці у Facebook член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

"На РТС Чонгар (Херсонська область) в тестовому режимі включено цифрове телебачення. На територію Північного Криму в стандарті DVB-T2 транслюються: UA:КРИМ (НСТУ), 5 канал, Прямий канал (Тоніс), ICTV,Чорноморська ТРК", – йдеться в повідомленні.

Костинський зазначив, що з 1 вересня мультиплекс почне працювати в стандартному режимі, з потужністю 0,3 кВт. З 1 листопада – з потужністю 1 кВт.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення й радіомовлення замовила прорахунок телевізійної частоти для цифрового наземного мовлення стандарту DVB-T2 з Чонгара на територію анексованого Росією Криму. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Нацради 1 грудня.

А вже у січні у Чонгарі побудували радіопередавальну станцію висотою 150 метрів, яка буде здійснювати мовлення на окупований Крим.