На Чернігівщині за кандидата-мажоритарника агітують гарячою водою

15 Серпня 2012, 22:46

Зазначається, що під листівкою стоїть підпис: «Адміністрація ВАТ «НіжинТеплоМережі».

Листівку виявили у поштовій скриньці на окрузі депутата міської ради Сергія Охонька, який йшов до міськради від партії «Батьківщина». Нещодавно він став довіреною особою кандидата у депутати Івана Куровського.

«Це ініціатива тепломереж. Якщо підписано «Тепломережами», то вони і розносять ці листівки. Я в курсі, що Іван Іванович займається цим питанням. Дай бог, з його допомогою буде відновлене постачання гарячої води», – прокоментував Охонько.

На запитання, яким чином Куровський допоміг відновити гаряче водопостачання, довірена особа не відповіла, але зазначила, що «питання він повирішував» і «Тепломережа» йому завдячує».

Водночас, керівник "НіжинТеплоМереж" Сергій Чепурний заявив, що його відомство не має жодного стосунку до листівок.

«Я так розумію, починається «гаряча пора»… Ми розвісили відповідні оголошення про те, що з 13-го серпня будемо проводити випробування мереж по гарячій воді. Це зроблено для того, щоб не було затоплень. А сьогодні розвішуємо оголошення, що відновлюємо подачу води з завтрашнього дня», – сказав Сергій Чепурний.

«Чесно кажучи, ми зверталися до депутата Куровського з проханням надати сприяння у вирішенні питання про погашення різниці у тарифах. Листа ми направляли, такий самий лист направляв і Ніжинський міськвиконком. Але я не знаю, мало це якусь дію чи ні. Відповіді я не отримав ані від нього, ані від його оточення. Тому сказати про це нічого не можу», – додав Чепурний.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Мороз уточнив, що жодних боргів не списано.

«Просто дали наказ», – сказав він.