На Чернігівщині з 1 березня введуть обмеження руху для вантажівок

25 Лютого 2016, 07:14

У Чернігівській області вирішили ввести обмеження для руху вантажних авто. Про це повідомляє сайт Національної поліції України.

Згідно з повідомленням, обмеження не стосуються пасажирського транспорту та транспортних засобів фактичною масою до 12 тонн, задіяного для перевезення сільгосппродукції.

«Для збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів, Службою автомобільних доріг в Чернігівській області з 1 березня по 15 квітня введено обмеження на рух транспортних засобів з відповідними ваговими параметрами на дорогах державного значення», – зазначили в поліції.

Читайте також: Україна прийняла пропозицію Росії відновити транзитні автоперевезення

У той же час рух без обмежень здійснюється автомобільними дорогами:

– М-01 Київ-Чернігів- Нові Яриловичі;

– М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ ;

– Н-07 Київ – Суми – Юнаківка  (на ділянці від м.Києва до м.Прилуки);

– Р-61 Батурин-Конотоп-Суми;

– під’їздами до міст :

– Прилуки ( від автодороги Н-07, від смт. Ладан та з боку м. Пирятин),

– Ніжина (від автодороги М-02),

– Борзни ( від автодороги М-02),

– Бахмача (від автодороги М-02).

Національна поліція України звертається до водіїв з проханням із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати маршрути руху з урахуванням зазначених обмежень, бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Нагадаємо, в Україні у січні були сильні снігопади, через що вводилися обмеження на дорогах для руху вантажівок, були випадки закриття доріг.