На Черкащині заради безпеки дітей демонтують пам’ятник Лєніну

Акценти
27 Червня 2013, 17:59

Депутати прийняли рішення про демонтаж після того, як напередодні вночі верхня частина пам'ятника відпала.

Місцеві прихильники компартії вважають, що монумент спеціально розвалили вночі, аби був мотив його демонтувати.

Зараз у Смілі йдуть роботи з демонтажу нижньої частини монументу.  

Міська рада звернулася у міліцію аби з'ясувати, що сталося з пам'ятником вночі.  "У парку, де знаходиться пам'ятник, відпочиває багато дітей. Щоб уберегти їх від зайвого травматизму, ми прийняли рішення його зняти. До з'ясування обставин нижня частина пам'ятника буде знаходитись на зберіганні в парку культури. Ми написали заяву в міліцію, з цього приводу, – розповів  заступник міського голови Сміли Юрій Студенс.

Він додав, що в пам’ятника восени минулого року відпадали частини рук, і їх доводилось підклеювати. «Цей пам'ятник був у зношеному стані, потріскався від атмосферних явищ. А сьогодні вночі він просто завалився. Тепер хочемо, щоб міліція з’ясувала, яким чином воно завалилось. Чи саме, чи хтось до цього приклав руку", – додав чиновник.

Голова обласної організації КПУ Віктор Раєнко заявив, що комуністи опротестовуватимуть рішення про демонтаж пам’ятника.

«До цього не було рішення про знесення, а тепер раптом з'явилось. Зараз я у Смілі буду питати в хлопців, хто це їм дав команду розбирати фундамент. Коли знайдуть винного, будемо обов'язково подавати до суду», – заявив Раєнко.

 Нагадаємо, у квітні у Сумах міська рада  підтримала ідею демонтажу погруддя Лєніна, який розташований біля будинку культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».

91