На Черкащині встановили особу одного з нападників на голову сільради, що виступив проти будівництва птахоферми

26 Грудня 2015, 10:10

Правоохоронці встановили особу одного з чоловіків, причетного до нападу на сільського голову на Черкащині. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління Нацполіції в Черкаській області.

«Двоє чоловіків, перебуваючи в кабінеті голови Яснозірської сільської ради Черкаського району, нанесли йому тілесні ушкодження, після чого зникли з місця пригоди на автомобілі у невідомому напрямку», – йдеться у повідомленні.

Сільський голова Василь Ткаченко

Правоохоронці встановили особу одного з нападників та оголосили його в розшук.

«Це уродженець та житель міста Вінниця Олексієнко Денис Валерійович 11.10.1984 року народження. За місцем проживання підозрюваний відсутній. Коло друзів та знайомих інформацією про можливе місце його перебування не володіють. Автомобіль, на якому пересувалися нападники, продано іншій особі», – розповіли в управлінні Нацполіції.

Нагадаємо, голову Яснозірської сільради Черкаської області Василя Ткаченка жорстоко побили у приміщенні сільської ради. У селі цей напад пов’язують з фактом, що Ткаченко активно виступав проти будівництва «Нашою Рябою» (компанією «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка) на території села величезної птахоферми, яка є об’єктом підвищеної екологічної небезпеки.