На Черкащині суд відпустив під домашній арешт викладача, якого підозрюють у хабарництві

7 Лютого 2016, 21:58

Викладачеві «Уманського професійного ліцею», якого підозрюють у вимаганні хабара зі студентів, встановили міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Про це йдеться у постанові Придніпровського районного суду Черкас.

Читайте також: Опитування показало, скільки українців за останній рік давали хабара

Суд заборонив обвинуваченому залишати житло з 17 години до 8 години ранку наступного дня, строком 60 днів, тобто до 2 квітня 2016 року включно, поклавши на нього обов`язки передбачені ч.5 ст. 194 КПК України/ А саме: не відлучатися з населеного пункту в якому він зареєстрований без дозволу слідчого, прокурора або суду, та повідомляти їх про зміну свого місця проживання, утримуватися від спілкування з свідками та учнями ДНЗ «Уманський професійний ліцей», куратором у яких він був і з працівниками навчального закладу, не відвідувати вказаний навчальний заклад та носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, викладач вимагав від студента 5 тисяч гривень неправомірної вигоди за успішне проходження виробничої практики, складання іспитів та видачу диплому випускника навчального закладу. Зловмисник отримав частину обумовленої суми хабара у сумі 2,3 тисячі гривень, які у нього вилучили правоохоронці. Щоб себе убезпечити, викладач змусив студента написати розписку, начебто він позичав у нього гроші.

Нагадаємо, на Херсонщині затримали директорку коледжу, яка вимагала від матері абітурієнтки 10 тисяч гривень "благодійного внеску" за допуск її доньки до сесії.