На Берлінському кінофестивалі фільм про Сенцова зібрав аншлаг

11 Лютого 2017, 21:38

У суботу, 11 лютого, у Німеччині на кінофестивалі "Берлінале" відбулася прем'єра фільму "Процес" про незаконно засудженого у Росії українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомив посол України у Німеччині Андрій Мельник у Twitter.

За його словами, у залі був повний аншлаг. На прем'єру прийшли члени журі фестивалю, депутати Бундестагу, а також дипломати.

"На Берлінале-2017 пройшла прем'єра фільму "Процес" про Олега Сенцова та флешмоб Європейської кіноакадемії з вимогою звільнити Сенцова", – зазначив Мельник.

Нагадаємо, у Нью-Йорку активісти провели акцію на підтримку політв’язня Сенцова. Акцію провели біля будівлі російського консульства.

Окрім того, понад 60 членів Всесвітньої організації письменників закликали президента РФ Владіміра Путіна помилувати режисера Олега Сенцова. 

Як повідомлялося, Путін раніше заявив, що для звільнення засудженого Сенцова повинні «дозріти» умови. 

Росія відмовила Україні у передачі політв'язнів Олександра Кольченка та Олега Сенцова, оскільки розглядає обох кримчан як громадян РФ, адже російське громадянство було нав'язане їм після незаконної анексії Криму.