На Банковій засекретили інформацію про пільговиків з Конча-Заспи

24 Січня 2012, 20:58

У листі сказано, що порядок оплати за користування приміщеннями в резиденціях «Пуща-Водиця» і «Конча-Заспа» визначено закритим розпорядженням Кабміну №31 від 19.01.1994 року.

«Інформація, яка міститься у цьому документі, віднесена Кабінетом Міністрів до інформації з обмеженим доступом», – сказано в листі.

Окрім того, як стверджує адміністрація президента, перелік чиновників, які мають пільги, забороняє поширювати закон «Про захист персональних даних».

«Відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту, коли інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом», – сказано в листі.

Раніше «Українська правда» повідомляла про практику надання пільг на сплату комунальних послуг чиновниками, які проживають в резиденціях «Конча-Заспа» і «Пуща-Водиця». Достеменно відомо, що 50% знижку на комунпослуги в «Конча-Заспі» секретним указом президента Ющенка отримав спікер парламенту Володимир Литвин.

Водночас повний перелік пільговиків засекречено.

Як повідомлялось, утримання державних резиденцій «Пуща-Водиця» і «Конча-Заспа» , де розташовано маєтки українських чиновників, обійдеться бюджету 2012 року в 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, нещодавно маєтками у Конча-Заспі прокотилася серія зухвалих пограбувань. За два місяці вісім елітних будинків постраждали від зловмисників. Деякі VIP-постраждалі соромляться повідомляти про це міліцію. За підрахунками правоохоронців, грабіжники винесли з маєтків цінностей майже на $1 мільйон.