На Банковій проводять засідання «чорної» Ради не 240, а 168 депутатів

4 Квітня 2013, 11:43

Пізніше, в сесійній залі ВР лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк повідомив, що на зборах більшості присутні лише «168 депутатів, а Симоненко підійшов 169-й».

Як вже повідомлялося, в залі засідань в будівлі на Банковій, де розташовані комітети Верховної Ради, відкрилося збори парламентської більшості.

Як повідомлялось, спікер Володимир Рибак відкрив депутатські збори і повідомив: «На цю нараду зареєструвалося 240 депутатів.

Згодом збори проголосували за проведення засідання Верховної Ради не у залі засідань парламенту на вулиці Грушевського, а у приміщенні на вул. Банковій, 6/8. «За» таке рішення нібито проголосували  244 народних депутатів.

Такі данні оголосила лічильна комісія в особі народного депутата від ПР Володимира Олійника.

Перед цим на зборах депутати запевняли, що регламент дозволяє їм 226 голосами прийняти рішення про проведення засідання Верховної Ради не у сесійній залі парламенту.

Водночас, за інформацією видання "Главком", працівники Секретаріату парламенту відмовляються надати журналістам списки реєстрації. Але те, що змогли побачити журналісти, доводить, що в списках відзначені навряд чи чверть від загальної кількості депутатів. У той же час співробітники апарату пояснюють це тим, що реєстрація продовжується в актовому залі. Крім цього, до будівлі на Банковій продовжують підходити регіонали і комуністи.

Нагадаємо, депутати від фракції ПР, Комуністичної партії і частина позафракційних депутатів сьогодні проводять збори під головуванням глави Ради Володимира Рибака на вул. Банковій, 6/8.  На зборах депутатів було зареєстровано 244 депутатів.

96