На Банковій повідомили, що за Януковича у Москві платили росіяни

23 Березня 2012, 13:59

"В рамках візиту президента до Російської Федерації 19-20 березня цього року російська сторона взяла на себе витрати щодо проживання глави держави та восьми членів делегації", – йдеться в повідомленні прес-служби.

"З огляду на пропозицію приймаючої сторони, переважна частина української делегації розміщувалася у готелі Radisson "Україна", що було зумовлено зручністю розташування, а саме близькістю до місць проведення основних заходів за програмою візиту", – зазначено в повідомленні.

Також прес-служба зауважила, що "з урахуванням спеціального тарифу, вартість номерів у цьому готелі для решти членів української делегації не перевищувала норм, встановлених чинним законодавством України".

Як раніше повідомляло ЗМІ, найдешевший номер у цьому готелі коштує майже $ 600, а вартість "президентського" номера сягає понад $ 13 тисяч.

Нагадаємо, що 19-20 березня Віктор Янукович здійснив робочий візит до Москви, в ході якого взяв участь  у засіданні Міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС). Візит Януковича здійснювався  за офіційним запрошенням президента Росії Дмітрія Мєдвєдєва.