На Банковій обіцяють розібратись із побиттям журналістів на Майдані

19 Липня 2013, 14:20

Зокрема, Комітет оперативного реагування на інциденти за участю ЗМІ, який діє при Міжвідомчій робочій групі з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, взяв на контроль з’ясування обставин інциденту за участю журналістів у Києві вночі, 19 липня, під час знесення наметів на Майдані Незалежності.

«Про побиття та перешкоджання професійній діяльності з боку правоохоронців заявили кореспонденти 5 каналу у ніч проти п’ятниці. Обставини цих подій з'ясовуються. Про це повідомили в МВС», – передає прес-служба.

Як повідомлялось,  журналісти  «5-го каналу» постраждали під час розгону  мітингу в центрі Києва в ніч на 19 липня.  Опівночі міліція почала зносити встановлені  на Майдані Незалежності намети активістів. У журналіста  Андрія Ковальова зафіксували забиття спини і голови.

Тим часом Рада Незалежної медіа-профспілки та Національна спілка журналістів України вимагають звільнити міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та покарати міліціонерів, причетних до побиття журналістів під час розгону акції на Майдані Незалежності. 
 

106