МЗС закликало українців утриматися від поїздок до центральної частини Італії

28 Жовтня 2016, 23:42

МЗС України рекомендує громадянам України без нагальної необхідності тимчасово утриматись від поїздок у центральні регіони Італії, які постраждали внаслідок землетрусу 26 жовтня 2016 року (регіони Марке та Умбрія). Про це інформує прес-центр МЗС.

У відомстві нагадують, що під час землетрусу необхідно враховувати наступне:

• якщо ви перебуваєте у приміщенні, перейдіть під балку, дверний отвір, або встаньте біля несучої стіни;

• тримайтеся подалі від предметів, які можуть впасти і травмувати вас (гіпс, стелі, вікна, меблі, інші незакріплені предмети);

• обережно користуйтеся сходами: вони часто не дуже стійкі і можуть бути пошкоджені;

• не користуйтеся ліфтом;

• враховуйте інші можливі наслідки землетрусу: руйнування мостів, оповзні, завали, витік газу і т.д.;

• якщо ви перебуваєте на вулиці, відійдіть від будівель, дерев, вуличних ліхтарів, ліній електропередач, а також від місць, де ви могли б потрапити під падіння предметів (зовнішнє оздоблення, плитка, рекламні щити тощо).

«Після землетрусу, у разі необхідності, надайте першу допомогу тим, хто цього потребує. Виходьте з будівель обережно, вдягнувши взуття для запобігання пораненню битим склом», – сказано в тексті.

Як повідомлялося, у центральній частині Італії ввечері 26 жовтня сталася серія землетрусів, поштовхи від яких відчували мешканці всієї країни, Землетруси призвели до обвалення кількох історичних будівель і травм серед населення.