МЗС з’ясовує, чи є українці серед жертв обвалу моста в Генуї

14 Серпня 2018, 16:10
Консул України у Мілані підтримує оперативний контакт з поліцією з метою з'ясування, чи є серед жертв обвалу моста в Генуї українці. Про це повідомив департамент консульської служби МЗС у Twitter.

 

"Обвал моста в Генуї. Десятки загиблих і постраждалих. Консул України в Мілані підтримує оперативний контакт з поліцією", – йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

Наголошується, що лля екстреного зв'язку також повідомили телефон "гарячої лінії" Генконсульства України в Мілані: +39 3487254038 та телефон "гарячої лінії" МЗС: +38 044 238 16 57.

 

Нагадаємо, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді, внаслідок чого загинули щонайменше 20 людей.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними.