МЗС висловило протест проти приїзду в анексований Крим міністра оборони Росії

9 Вересня 2016, 21:43

МЗС України надіслало ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству у зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною перебуванням на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополь міністра оборони Російської Федерації Сєргєя Шойгу. Про це йдеться в заяві МЗС.

У відомстві наголосили, що перебування Шойгу на території Криму є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов’язань.

Підкреслюється, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії.

Як повідомлялося, сьогодні, 9 вересня, Ммністр оборони Росії Сєргєй Шойгу прилетів у анексований Крим для участі в ключовому етапі військових навчань «Кавказ 2016».