МЗС викликало сербського посла через «російський Крим»

24 Лютого 2020, 17:47

До Міністерства закордонних справ запросили посла Сербії в Україні Ацу Йовановича через розміщення на російському стенді на туристичному ярмарку в Белграді назви і символіки так званої «Республіки Крим». Про це повідомляється на сайті МЗС у понеділок, 24 лютого.

 

«Увагу посла Сербії було привернуто до неприпустимості спроб легалізації Російською Федерацією на міжнародній арені окупації Автономної Республіки Крим, а також передано вимогу, аби подібні факти не повторювались у майбутньому», – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, посол прикрий факт визнав та підтвердив незмінність підтримки територіальної цілісності та державного суверенітету з боку Сербії.

 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року в одному з випусків журналу Survival британського аналітичного центру Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) анексований Севастополь було позначено російським. На помилку вказало посольство України у Великій Британії. Згодом IISS перепросив, зазначивши, що фото з помилковим описом було взяте з фотоагентства.