МЗС відреагувало на плани Мєдвєдєва відвідати Крим

28 Липня 2019, 17:58

Міністерство закордонних справ (МЗС) відреагувало на плани прем'єр-міністра Росії Дмитра Медвєдєва відвідати окупований Крим. Про це повідомляєй прес-служба міністерства.

 

В українському зовнішньополітичному відомстві висловили протест з приводу чергової поїздки російського керівництва на окупований Кримський півострів. Також у міністерстві назвали цинічними плани Медвєдєва взяти участь у військовому параді російського флоту.

 

"Зазначена поїздка відбувається всупереч неодноразовим застереженням з боку України. Цинічною є мета "візиту" – участь у параді окупаційного флоту Росії. Продовжуємо дотримуватися принципової позиції щодо неприпустимості неузгоджених з українською стороною відвідувань російськими посадовими особами території України в її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим і місто Севастополь", – йдеться в коментарі МЗС.

 

Крім того, в міністерстві наголосили, що відповідно до норм міжнародного права відповідальність за всі негативні наслідки, які можуть статися через присутність в Криму окупаційної російської влади, повністю покладаються на державу-агресора.

 

Зазначимо, російські ЗМІ повідомили, що російський прем'єр Медвєдєв збирається відвідати окупований Крим, щоб взяти участь у військовому параді до дня російського флоту.

 

Нагадаємо, що посли ЄС 12 червня  погодили продовження "кримських" санкцій проти Росії.