МЗС України викликало посла Угорщини

16 Листопада 2018, 19:59

У п'ятницю, 16 листопада, до Міністерства закордонних справ України було запрошено новопризначеного посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

 

Послу був висловлений рішучий протест у зв’язку з останніми заявами прем’єр-міністра Угорщини Орбана та віце-прем’єр-міністра з питань національної політики Шем`єна щодо України.

 

"Угорському дипломату було наголошено на необхідності припинення дій, які негативно впливають на розвиток двосторонніх відносин, особливо у контексті реалізації домовленостей, досягнутих главами двох зовнішньополітичних відомств у жовтні цього року щодо вирішення проблемних питань між Україною та Угорщиною", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта не є можливими.

 

Раніше українське МЗС видало агреман угорському дипломату Іштвану Ійдярто на призначення послом у Києві.

 

3 листопада посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень офіційно завершив свою дипломатичну службу в Києві.

 

Як повідомлялося, 29 жовтня Угорщина офіційно змінила назву посади "уповноваженого міністра по Закарпаттю". Тепер посада називається "уповноважений міністра, відповідальний за розвиток співпраці Сабольч-Сатмар-Березької області та Закарпатської області, а також координацію програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського регіону".

 

 

 
 

 

Позначки: