МЗС України відреагувало на затримання в Криму Климента

3 Березня 2019, 18:41

Міністерство закордонних справ України відерагувало на затримання в окупованому Сімферополі архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України, заявивши, що це наступ на українське православ'я. Про це повідомила речниця дипвідомтсва Катерина Зеленко у  Twitter.

 

"Ми стурбовані повідомленнями про затримання в окупованому Росією Криму архієпископа Православної Церкви України Климента. Російські окупанти продовжують планомірний наступ на українське православ’я у Криму", – зауважила вона.

 

 

 

 

"Справжні утиски на релігійні свободи та права віруючих відбуваються на окупованих Росією територіях. Привернемо увагу до затримання владики Климента в ООН, РЄ та ОБСЄ", – наголосила речниця МЗС.

 

 

 

 

Нагадаємо, 3 березня в окупованому Сімферополі затримали архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента. Зокрема, він планував відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у Ростові-на-Дону.

 

Згодом адвокат Ніколай Полозов повідомив, що Климента так звані "правоохоронці" мають намір звинуватити у дрібному хуліганстві.