МЗС України обіцяє, що польські візи стануть безкоштовними

3 Квітня 2012, 14:54

За словами Дикусарова,  30 березня в Києві відбулися переговори на рівні керівників консульських служб зовнішньополітичних відомств України та Польщі. В рамках переговорів сторони обговорили проект угоди про скасування оплати за оформлення національних віз (довгострокові візи типу "D").

Речник МЗС також зазначив, що проектом угоди передбачається безоплатне оформлення довгострокових віз громадян обох держав, які мають намір перебувати на території іншої сторони понад три місяці, але не більше одного року.

"Досягнуто домовленості про започаткування внутрішньодержавних процедур, необхідних для укладення згаданої угоди вже влітку", – додав він.

Нагадаємо, як повідомляв раніше глава МЗС Костянтин Грищенко, Польща готова скасувати збір за довгострокові національні візи для громадян України.

У вересні 2011 року Польща спростила оформлення шенгенських віз для громадян України. За даними польського міністерства закордонних справ, торік Польща скоротила видачу віз українцям вперше за два попередні роки.