Про це заявили в прес-службі Міністерства закордонних справ України, передає ЛІГАБізнесІнформ.
"При цьому слід відзначити особливу відповідальність, з якою до цього питання поставилися наші німецькі партнери, які ввели до складу комісії відомих профільних фахівців з безперечною репутацією і професорськими ступенями", – сказано у повідомленні.
"Такого ж рівня фахівці були введені до складу комісії і з боку Міністерства охорони здоров'я України. Зате канадська частина комісії формувалася за ініціативою української громади в цій країні і в результаті була організована за рахунок двох сімейних лікарів і одного гінеколога", – відзначили у прес-службі.
У МЗС сподіваються, що різниця в кваліфікаційному рівні членів комісії від трьох країн не створить перешкод у визначенні діагнозу Тимошенко й оптимального лікування для неї.
Нагадаємо, в Україну для обстеження Тимошенко приїжджали два лікарі з Німеччини і три з Канади. До складу комісії також було внесено українських медиків, однак від їхніх послуг Тимошенко категорично відмовилася.
У МОЗ повідомили, що основні напрямки діагностики та реабілітації, викладені у висновках спільної медичної комісії, відповідають попереднім висновкам українських спеціалістів.
Разом з тим у МОЗ заперечили інформацію про те, що Тимошенко потрібне хірургічне втручання. Також, повідомляє МОЗ, немає необхідності у госпіталізації Тимошенко.
У свою чергу захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив про істотну розбіжність між висновками, зробленими іноземними лікарями про здоров'я колишнього прем'єр-міністра, і висновками, зробленими раніше Міністерством охорони здоров'я.