МЗС радить українцям утриматися від поїздок до семи міст Єгипту

Акценти
27 Червня 2013, 15:41

З огляду на це, зовнішньополітичне відомство рекомендує українцям утриматися від поїздок до міст Каїр, Александрія, Асьют, Ісмаілія, Порт-Саїд, Суец та на Північний Синай. Громадянам України, які на цей час вже відпочивають у курортних містах Єгипту: Хургаді, Шарм-ель-Шейху, Марса-Алам, аль-Гуні, Дагабі, Нувейбі, з метою уникнення загрози безпеці, рекомендується проводити відпочинок на території готелю та утримуватися від неорганізованих поїздок за його межі.

Усім громадянам України, які перебувають на території Єгипту, рекомендовано обмежити своє пересування країною, утримуватися від відвідання місць скупчення людей, не брати участь в акціях протесту, демонстраціях чи інших масових заходах.

В МЗС також інформують, що у посольстві України в Арабській Республіці Єгипет діє цілодобовий контактний телефон (+2 010 000 39 648), за яким, у разі необхідності, можна зв’язатися зі співробітником посольства. Крім того, в Департаменті інформаційної політики нагадують про функціонування в МЗС України цілодобової гарячої лінії на випадок екстрених ситуацій – +38 044 238 16 57.

Як повідомлялося, в Єгипті, одна людина загинула, 237 отримали поранення у масових зіткненнях між прихильниками і супротивниками президента Мухаммеда Мурсі в місті Ель-Мансура, розташованому на північ від єгипетської столиці.

Позначки:
90