МЗС Грузії роз’яснило доступність безвізу з ЄС для окупованих територій

28 Березня 2017, 12:42

Євросоюз без віз зможуть відвідувати не тільки громадяни Грузії, які проживають на підконтрольній владі частини країни, а й ті, що проживають на окупованих Росією територіях Південної Осетії і Абхазії. Про це заявив міністр закордонних справ Грузії Михайло Джанелідзе, передає "Грузія Online".

"Особливо важливо те, що всі пов'язані з безвізовим сполученням блага будуть доступні нашим співгромадянам, які проживають на окупованих територіях. МЗС, наші дипломатичні представники за кордоном працюють у 24-годинному режимі і будуть максимально сприяти кожному з наших громадян, щоб вони максимально отримали ту користь від безвізових мандрівок по Європі", – сказав міністр.

Джанелідзе підкреслив, що європейський шлях Грузії незворотній, і він несе величезні позитивні результати в усіх сферах.

Нагадаємо, в Грузії з 28 березня почав діяти безвізовий режим з Європейським союзом. Першими в Європу за новими правилами вирушили прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі разом зі студентами, вченими, журналістами і членами уряду. Літак вилетів з Тбіліського міжнародного аеропорту ім. Шота Руставелі в Афіни. Потім делегація побуває в Брюсселі.

Голосування у Європарламенті щодо лібералізації візового режиму для України має відбутися на початку квітня. МЗС України прогнозує запровадження безвізового режиму для українців до літа цього року.