МЗС дало рекомендації українцям, які планують їхати у Францію на Євро-2016

10 Червня 2016, 07:05

У зв’язку з проведенням у період з 10 червня по 10 липня у Франції Чемпіонату Європи з футболу. МЗС рекомендує громадянам України, які планують поїздки до цієї країни, зважати на те, що безпекова ситуація у місцях проведення чемпіонату може раптово загостритись у будь-який момент. Про це йдеться в заяві МЗС.

Як зазначається, стадіони, фан-зони, розважальні заклади (особливо ті, в яких транслюватимуться футбольні матчі), популярні туристичні місця, громадський транспорт на території Франції та сусідніх з нею держав можуть стати потенційними цілями для терористів. Крім того, на території Франції продовжено термін дії режиму надзвичайного стану до кінця липня 2016 року.

Громадянам України під час перебування у Франції рекомендували виявляти підвищену пильність та обережність в громадських місцях і транспорті, по можливості, уникати місць масового скупчення людей, бути готовими до перевірки документів та проведення особистого контролю,  постійно стежити за повідомленнями ЗМІ та офіційних джерел стосовно Євро-2016 та враховувати інформацію при плануванні своїх подальших дій, залишатися на зв’язку зі своїми рідними. 

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації на території Франції громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України у Франції за номером телефону: +33 (0) 143-06-07-37, e-mail: [email protected], або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57.