Митрополит Іларіон запевнив, що Януковича не було і не має у жодному з монастирів Донеччини

24 Лютого 2014, 13:10

«Ну що вам сказати? Це повна маячня, – заявив Митрополит. – Я отримав цю інформацію і щойно подзвонив у Нікольський монастир архімандритові Амвросію, запитав, чи був у нас Янукович або чи є у нас Янукович? Ні вчора, ні позавчора, ні сьогодні, ні найближчими днями його там не було. Немає там його. Нехай люди спокійно моляться».

Також Іларіон заявив: «Скажіть Бригинцю велике спасибі за те, що на території мого монастиря є такий бункер. Навіщо дурниці говорити такі? Я все це спростовую як правлячий архієрей і як священноархимандрит обителі. Ні в Святогірській лаврі, ні в монастирі Нікольському його немає. А про бункер вперше чую, що таке навіть може бути на території мого монастиря».

На думку Митрополита Іларіона, подібні заяви – «це явне розпалювання й ненависть до УПЦ МП – придумувати таке й заявляти таке. За такі слова потрібно відповідати. Тому що так робити не можна».

Також він Митрополит Донецький і Маріупольський заявив: «Я не думаю, що Янукович так би поступив, він не піддавав би (ризику – Ред.) монастир. Тим більше Нікольський. Там богодільня».

Також митрополит заявив, що Януковича також немає в Свято-Успенській Святогірській лаврі в Донецькій області.

«Я можу вам сказати, що ні як прочанина, ні як тієї людини, яка проживає на території лаври, ні супроводжуючих його осіб на території Святогірської лаври немає. Буквально щойно я розмовляв із намісником лаври владикою Арсенієм, якому поставив питання. Ні, говорить. У нас немає і не було. Тому як священноархимандрит Святогірської Святоуспенської лаври заявляю вам, що такої особи у нас немає», – заявив Іларіон.

Як повідомлялось, раніше народний депутат від партії УДАР Володимир Курінний заявляв, що Віктора Януковича затримали у Криму.

Згодом депутат від "Батьківщини" Олександр Бригинець повідомив, що Януковича виявили в одному з монастирів Московського патріархату разом з охороною і найближчим оточенням.

Втім, згідно з повідомленням виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який разом  з уповноваженим Верховної Ради з нагляду за діяльністю СБУ Валентином Наливайченком, вилетів в Крим, Януковича також не знайшли на території АРК, де він перебував раніше, і оголосили в розшук.

читати ще

показати ще
97