«Мистецький Арсенал» розрахувався з усіма боргами

18 Лютого 2011, 09:44

«Зараз у нас немає заборгованостей», – заявила Заболотна в інтерв’ю газеті «Дело».

За її словами, наприкінці року музей погасив усі борги, а інформація, опублікувана у січні цього року про борг перед генпідрядником «Основа-Солсіф» в 25 млн грн, застаріла.

Заболотна повідомила, що фінансово музею допомогло Державне управління справами (ДУС), яке «було зацікавлене, щоб «Арсенал» повноцінно працював вже сьогодні, а для цього нам необхідно було б створити відповідні умови».

«ДУС надало нам цю тимчасову допомогу. Завдяки їй ми змогли створити необхідні умови для проведення заходів», – заявила Заболотна.

За її словами,  музей взяв кредит Держуправління справами. «Ми його погашаємо. Ми впоралися, втиснулися в бюджет», – додала директор.

За словами Заболотної, цього року ДУС виділило 7,5 млн грн – «це на зарплату та першочергові виплати: компенсацію податку на землю». «У нас 9,2 га землі. Окремо ми фінансуємося за програмою Євро-2012 і частково – по лінії Міністерства будівництва», – розповіла вона.

Заболотна заявила, що для будівництва «Мистецького Арсеналу» у 2008 році кошторис був складений на 1,5 млрд грн. «Вкладено вже приблизно 300 млн грн», – повідомила директор музею.